Teslimat Bilgisi

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE SATIŞ VE TESLİMATI SAĞLAYABİLMEKTEYİZ. VERMİŞ OLDUĞUNUZ SİPARİŞLERİNİZİN TESLİMATLARI WWW.koseoglumuhendislik.COM GÜVENCESİ ALTINDA ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMALARI TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. TESLİMATLAR SİPARİŞ SIRASINDA BELİRTMİŞ OLDUĞUNUZ TESLİMAT ADRESİNDE SİZE VEYA SİZİN TARAFINIZDAN BELİRLENMİŞ OLAN 2. KİŞİYE YAPILMAKTADIR.

HAFTA İÇİ SAAT 13:00 E KADAR CUMARTESİ İSE 11:00 E KADAR VERMİŞ OLDUĞUNUZ SİPARİŞLER, ÜRÜNLER STOKTA İSE AYNI KARGOYA TESLİM EDİLİR. BU SAATLERİN DIŞINDA VERİLEN SİPARİŞLER İLK İŞ GÜNÜ İÇİNDE KARGOYA TESLİM EDİLİR.

KARGO FİRMALARI PAKETLERİ TESLİM ALDIKTAN SONRA BULUNDUĞUNUZ BÖLGEYE GÖRE 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE, ADRESE TESLİMAT YAPILAN BÖLGELERDE ADRESİNİZE, ADRESE TESLİMAT YAPILAMAYAN BÖLGELERDE İLGİLİ KARGO ŞUBESİNE PAKETLERİ ULAŞTIRMAKTADIR.      

EĞER ÜRÜNÜNÜZ, EN GEÇ 4 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE ADRESİNE ULAŞMAZSA İNFO@
KOSEOGLUMUHENDİSLİK.COM ADRESİNE SORUNUNUZU VE TELEFON NUMARANIZI BELİRTEN BİR AÇIKLAMA E-POSTASI ATABİLİR YA DA HAFTA İÇİ GÜNLERDE MESAİ SAATLERİ (08.00-22.00) DAHİLİNDE  052166101388 NUMARALI TELEFONDAN GEREKLİ BİLGİ VE DESTEĞİ ALABİLİRSİNİZ.

SİTEMİZDEN VERDİĞİNİZ SİPARİŞİNİZDE BULUNAN ÜRÜNLER SİZE ULAŞTIĞINDA KARGO GÖREVLİSİ YANINIZDAYKEN İSTERSENİZ TESLİM FİŞİNİ İMZALADIKTAN SONRA KARGO PAKETİNİ AÇIP KONTROL EDEBİLİRSİNİZ. PAKET İÇERİĞİNDE HERHANGİ BİR YANLIŞLIK YA DA EKSİKLİK SÖZ KONUSU İSE KARGO TUTANAĞI HAZIRLATARAK BİZE GERİ GÖNDEREBİLİR YA DA BİLGİ VEREBİLİRSİNİZ.BU GİBİ DURUMLARDA KARGO GÖREVLİSİ İLE HERHANGİ BİR SORUN YAŞARSANIZ BİZE HEMEN BİLGİ VERMENİZİ RİCA EDERİZ. TARAFIMIZDAN GEREKLİ MÜDAHALE EN KISA SÜREDE YAPILACAK VE SORUNUNUZ ÇÖZÜME KAVUŞTURULACAKTIR.

KARGO İLE TESLİMİ YAPILAN SİPARİŞLER EĞER FARKLI BİR FATURA ADRESİ BELİRTİLMEMİŞSE, TAMAMI FATURAYA GÖRE VE FATURASI İLE BİRLİKTE KARGO FİRMASINA TESLİM EDİLMEKTEDİR. SİPARİŞİNİZE GÖRE OLUŞTURULAN FATURALARIMIZ YOLLANAN SİPARİŞİNİZİN AYRILMAZ BİR PARÇASIDIR. FATURANIZ, SİPARİŞİNİZİN YER ALDIĞI KOLİNİN DIŞINDA, ŞEFFAF PLASTİK BİR CEP POŞETİ İÇİNDE SİZE ULAŞTIRILMAKTADIR. HERHANGİ BİR NEDENDEN DOLAYI KARGO FİRMASI TARAFINDAN BU CEP İÇERİSİNDE BULUNAN FATURA SİZE TESLİM EDİLMEZ İSE LÜTFEN KARGO YETKİLİSİNE HATIRLATINIZ VE FATURANIN TESLİMİ İSTEYİNİZ. TÜM TALEPLERİNİZE RAĞMEN TESLİM EDİLEMEYEN FATURA İÇİN LÜTFEN TUTANAK TUTTURUNUZ VE DURUMU E-MAİL VEYA TELEFONLA BİZE BİLDİRİNİZ. EN KISA ZAMANDA ASLI GİBİDİR KAŞELİ BİR KOPYASI TARAFIMIZDAN SİZE YOLLANACAKTIR.

EĞER FATURA ADRESİ OLARAK FARKLI BİR ADRES BELİRTMİŞSENİZ KARGONUZ SİZE İRSALİYE İLE ULAŞTIRILACAK, FATURANIZ İSE BELİRTMİŞ OLDUĞUNUZ FATURA ADRESİNE POSTA YOLUYLA AYRICA GÖNDERİLECEKTİR.